A. Frangaj: Mungesa e katolikëve dhe ortodoksëve në listën e Tiranës, gafë e pafalshme e Bashës

Postuar në 27 Qershor, 2017 09:31

Bëri përshtypje dje në emisionin “Opinion” qëndrimi i pronarit të TV Klan, Aleksandër Frangaj. I ashpër me kreun e PD-së, Lulzim Basha, Frangaj u shfaq pa dorashka duke kaluar madje edhe në sugjerime për mënyrën si duhet të veprojë lidershipi i PD-së. Frangaj ka deklaruar se Berisha nuk ka bërë asnjëherë gabimet që bëri Basha, mes të cilave është edhe mospërfshirja në listën e kandidatëve të Tiranës, të asnjë katoliku dhe ortodoksi.

“Kjo është gafë e rëndë”, tha Frangaj.

Comments

Submitted by Një ish shok kursi (not verified) on

Të dëgjojmë dhe pordhët e këtij""" Pse nuk kandidon vetë ky plehu as katolik as.... as..... as.... as njeri.

Submitted by Aqif Shtama (not verified) on

Keta jane surrati taleban i Shqiperise, shpelloret si Frangaj nuk e kane vendin ne Tiranen e Sulejman Pashe Bargjinit por ne Rep serpska te Mirdites

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.