Doktori preferon "politikanët e pastër" përpara transparencës me qytetarët

Postuar në 18 Prill, 2017 19:52

Sot Berisha shkruante në Facebook: 

"Nje deklarate nga fronti Banditokracise!

Deputeti Peza thote se "po hetohem si gazetar dhe jo si politikan", pra:
- Si politikan jam i paster!!
- Si gazetar.....
Edhe ketij ia paskan bere te vetet! Kjo eshte banditokraci jo orwalliane por edviniane! sb
". 

Berisha nuk thotë nëse ka ndonjë të vërtetë te papastërtia e parave të këtij politikani të past%r, apo sekuetroja e tij vjen në kuadër të "motit me vranësira" që përjetoi LSI-ja me furtunën e fundit në Durrës? Doktori duket se preferon keqardhjen për poltikanët e pastër përpara transparencës me qytetarët. 

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.