Ish-drejtoresha e Doganave: Shqipërinë e Skënderbeut e bën vetëm Edi Rama (Video)

Postuar në 13 Prill, 2017 21:56

Me këto fjalë ka folur në takimin e Edi Ramës me të rinjtë e FRESSH në Tiranë Elisa Spiropali.

Elisa Spiropali ne delir: Shqiperine qe ideoi... by lapsi-al

Comments

Submitted by tomi (not verified) on

Berishen na e bene Skenderbe te dyte. Tani e ka rradhen Rama. O zot ku jetojme e cfare detyrohemi te komentojme; ca si kjo biba ngjyre lejla qe vleren me te madhe kane servilizmin dhe lepirjen ndaj te madhit. Ky eshte diskursi politik medemek i kesaj qe ka studiuar ne USA. hapu dhe te futemi.

Submitted by Arben (not verified) on

Skenderbeu do jete duke qare ne parajse kur shikon se si Shqiperia po drejtohet nga Edi Rama, ne menyre kaq superiore!
Me siguri edhe i vjen turp nga vetja kur mendon se ka pretenduar qe eshte figura e pazevendesueshme historike e shqiptareve!

Ne fakt, shumica e popullit shqiptar ka mentalitet mjeran, i pelqen servilizmi! Kete do ta konfirmoje edhe triumfi i Edi Rames ne zgjedhjet qe do zhvillohen tani!

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.