Fotolajm/Parisi u ka lezet dy intelektualëve të PD-së, Xhelal Mziut dhe Eduard Halimit

Postuar në 27 Nëntor, 2016 11:35

Mediat përcjellin foto të një darke mes ish-ministrit të Drejtësisë Eduard Halimi dhe kryetarit të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu. Të dy ndodhen në kafen e madhe të Operas. Spekullohet se këto janë zona të shtrenjta, por me sa duket opozitarizmi të shtyn drejt kursimeve.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.