"Greqia i ka refuzuar Ramës kërkesën për vizitë zyrtare...Qeveria Rama, më e korruptuara në 26 vite"

Postuar në 03 Nëntor, 2016 15:28

Analisti Mustafa Nano ka deklaruar në emisionin "Rubikon" në televizionin "Koha", drejtuar nga Adriatik Kelmendi, se Greqia i ka refuzuar kryeministrit shqiptar, Edi Rama një kërkesë për vizitë në Athinë. Por po ashtu edhe Cipras ka refuzuar ftesën të vijë në Shqipëri. Ky është një informacion që duhet konfirmuar, pasi ndoshta kjo shpjegon një nivel krize të thellë. Më tej Nano ka përsëritur perceptimin e tij se Rama është i korruptuar dhe se rrethohet nga njerëz të inkriminuar.

Më poshtë intervista e Nanos:

Comments

Submitted by Illi (not verified) on

C'lidhje ka fakti qe qeveria Rama eshte e korruptuar, me mosmiratimin evizites se Rames ne Greqi (nese eshte e vertete?!). Kush tha qe refuzimi nuk ka lidhje me faktin qe nuk do ti degjoje ato te verteta, qe shqiptoi Rama sot ne kuvend, ne athine?!

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.