Ndahet nga jeta Gilman Bakalli

Postuar në 08 Tetor, 2016 20:53

Është ndarë nga jeta Gilman Bakalli, ish- deputet i Partisë Demokratike dhe profesor në Universitetin Europian të Tiranës. Bakalli u shkollua për gjermanistikë dhe ishte pjesë e publicistikës shqiptare. Raportohet se ai është prekur nga leuçemia akute, që e ka çuar drejt vdekjes pa i lënë kohë të trajtohet. Bakalli vdiq 49 vjeç.

Comments

Submitted by Anonymous (not verified) on

Do ndjehet mungesa e mendimit te tij cilesor ne mediat tona. Zoti e pas falte dhe qofte i xhenetit.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.