Komedi dhe llogari: Festë për miratimin e reformës në drejtësi

Postuar në 28 Korrik, 2016 15:19

Kryetari i Kuvendit ka ftuar deputetë, politikanë, drejtues institucionesh, diplomat e gazetar për të festuar të enjten në darkë miratimin e reformës në drejtësi. Pritja organizohet sot në ora 17 në pallatin e kongreseve.

Comments

Submitted by Anonymous (not verified) on

Me ben pershtypje aarredimi kitsch i hapsirave te zyrave! Cfar kuptimi ka ne cdo dhome Ismail Qemali?! Merrni o njerez kopetente akitekte e piktore ku zyrave te shtetit i vije era seriozitet dhe shtet dhe jo zyra jevgjish me drita spot ne dyer... Turp.

Submitted by E enjte (not verified) on

E para, o Anonimo, fjala KOPETENT, shkruhet KOMPETENT, e jo si e ke shkruajtur ti.
E dyta, ti nuk merr vesh, se nuk je kompetent, mbasi ato nuk jane spote te vendosura ne dyer, por jane reflekse te spoteve ne kasen e llustruar te deres.
E treta, me mire te vene Ismail Qemalin, se sa Bujar Nishanin, here me mustaqe e here pa mustaqe, dhe nuk dijne njerezia ke te vene.
Tung.

Submitted by Anonymous (not verified) on

I modhi Zot te lehtofte diten e premte dhe tma kalosh mire fund javen e bej pushim qe kullohesh per t´henen. Une punoj ne nje nga muzete me prestigjoze ne bote Toci...

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.