Pas 48 orëve heshtje mbi negociatat, rishfaqet Berisha

Postuar në 19 Korrik, 2016 19:03

Pas 48 orëve heshtje mbi negociatat që janë zhvilluar këto orë është shfaqur me një mesazh ish-kryeministri Sali Berisha.

"Edi Rama u zotua sot se ne 2017: Fshese e hekurt mbi drejtesine! 

Enver Hoxha ne vitin 1974:

Fshesa e hekurt e partise mbi ushtrine!

Miq, grushti i hekurt dhe fshesa e hekurt jane dy veglat e diktatoreve paranojak", shkruan Berisha në Facebook. 

 

Comments

Submitted by Shishi yt famil... (not verified) on

Sali, vishu trashe keto dite, me corape e triko leshi, se hoteli pa qera ku do te shkosh, eshte pa ngrohje e pa ftohje.
Ruaj shendetin ngado qe te shkosh.
Aman, se mezi qe te kemi.
Te kemi si hudher per mos te na marre mesysh.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.