Euro '2016/ Humbasim në fushë, fitojmë në shkallët e stadiumit (Foto)

Postuar në 16 Qershor, 2016 11:58

Kombëtarja jonë pësoi një humbje të pamerituar me Francën, por në shkallët e stadiumit tifozeria shqiptare fitoi vëmendjen e mediave, kjo për meritë të tifozeve që tërhoqën veçantërisht vëmendjen e gjinisë mashkullore në stadium dhe para ekranit.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.