Pajisja përgjuese, ambasadori italian, Cutillio, takim me Presidentin Nishani

Postuar në 20 Maj, 2016 14:59

Pas letrës së zyrtarit të lartë të policisë italiane ku kofnirmohet prezenca e pasisjes përgjuese në Shqipëri, ambasadori italan, Alberto Cutilio u takua sot me presidentin Nishani. Takimi është zhvilluar sot para dite në presidencë dhe mësohet të jetë diskutuar për procedurat ligjore përmes të cilave ka mbërritur në teritorin shqiptar kjo paisje.

Comments

Submitted by Ndoc DUDASI (not verified) on

E mori pergjigjen.
E mbylli gojen.
Shume zhurme, per asgje, do te thoshte dikur Shekspiri.
Por, operativi pa letra V.A.LIKA, ngriti nje furtune ne filxhan te kafese.
Per te cilen, vete zoti president, duhet t'i kerkoje operativit V.A.LIKA, doreheqjen e menjehereshme, mbasi e futi institucionin e presidentin, ne nje qerthull vicioz, duke e bere presidentin, nje tragjikomik pa vlere, ne syte e opinionit publik.
Gjithsesi, uroj, duke u nisur nga dashamiresia, qe zoti president, do te reflektoje mbas kesaje loje, mendoj te qellimte, per te diskredituar figuren e tije.
Te shpresojme me te miren.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.