Trekëndëshi revolucionar i Liderit të Ballkanit: Kriminalizim, dekriminalizim, lësëizim

Postuar në 14 Dhjetor, 2015 22:03

Pakti i ngjalave

Aleancë gjithfarëshe kundër s.b

Fitore si e Pirros 

***

Hyn në fuqi ligji për dekriminalizimin

Disa deputetë të PS-së i lënë lamtumirën Parlamentit

Mandatet plotësohen nga kandidatë të LSI-së

LSI-ja e Ilir Metës e sheh veten jo si minorancë, por si pjesë “shtetformuese” në Rilindje

Tv Klani dhe Top Channel po planifikojnë që të pyesin Ilir Metën pas kthimit nga Beogradi nëse është ai tani Lideri i Ballkanit

Burime nga kafe “Austria” thonë se Edi dhe Koço menduan për zgjedhje të reja qëkurse u detyruan të pranojnë dekriminalizimin

Të njëjtat burime thonë se kjo është arsyeja pse duan të kapin partinë, pas vakuumit që lanë pas kontigjentet e larguara 

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.