Skandali në ndeshjen Tërbuni - Teuta, Beqja shkarkon shoferin e ambulancës

Postuar në 30 Nëntor, 2015 16:35

Skandali i ambulancës në ndeshjen Tërbuni-Teuta ka sjellë shkarkimin e shoferit nga ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqja. Gjatë ndeshjes u dëmtua një futbollist i Tërbunit, por ambulanca që duhet të bënte transportin ngeci në vend. Ca më keq, në pamje duket shoferi që ndodhej në tribunë dhe zbret me vrap drejt ambulancës. Një skandal-çudi më vete(http://www.lapsi.al/lajme/2015/11/30/skandali-me-autoambulancën-në-pukë-beqaj-pezullon-shoferin-video#.VlxrneOQ0gE).

Tërbuni-Teuta, probleme me Ambulancën

Tërbuni-Teuta, probleme me AmbulancënLojtari i Tërbunit rrezikon jetën në fushë. Shoferi i ambulancës po shikon ndeshjen nga stadiumi, makina nuk ndez, terhiqet nga zjarrfiksja e me pas ka problem.

Posted by Digitalb on Saturday, November 28, 2015

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.