Nuk do ta njihni Sadnën e Bidaai pa tualet (FOTO)

Postuar në 26 Shtator, 2015 20:35

Mbase edhe mund të mos e njihni fare, ose mund t`ju ngjajë me një adoleshente në palestër, por kjo është në të vërtetë aktorja Sara Khan, ose Sadna siç njihet në Shqipëri!

Pa tualet, Sara Khan nuk njihet!!!!

Comments

Submitted by kejsi (not verified) on

shum e bukur je sadna edhe aleku eshte shum i bukur te dy jeni fantastik

Submitted by besmir (not verified) on

sara kahn

Submitted by anjeza (not verified) on

Shume bukur

Submitted by Anonymous (not verified) on

Shume e bukur

Submitted by Anxhelio aliko (not verified) on

Sa e mire eshte sadna dhe aleku

Submitted by Orimara (not verified) on

Je nje vajze e bukur si yll bashke me alekun spresoj qe nje dit te vish ne tirane dhe te flasesh shqip

Submitted by sonila alushi (not verified) on

sara khan eshte me e bukura e universit si pa tualet edhe me tualet une jam nje fanse e fiksuar pas saj e e pelqej shume ate

Submitted by 0684687132 (not verified) on

SADNA ESHTE E BUKUR GJITHSES

ME OSE PA TUALET

Submitted by Kafexhiu (not verified) on

Pse paska akoma njerez qe shohin Bidain dhe na gerricen koken me kurva si Sadna. Pthu, skeni turp, harxhoni kohen me te. Merrni ore kompjuterin dhe mesoni ndonje te re, e jo prrallat e indise.

Submitted by Anonymous (not verified) on

Sadna je rrush

Submitted by mia (not verified) on

Sadna ish si shpirt

Submitted by Vreshti (not verified) on

O ANONIMO, akoma me Sadnen ti, qeke si grate pendioniste. Edhe ti duhesh te jeshe rrush safi i tejpjekur per t'u futur per fermentim. Pastaj, se c'del, raki, vere, apo uthull, varet nga ustai jo nga ti.
Baj, baj, o rush i bardhe, o rush i zi.

Submitted by Gaca bukuroshe (not verified) on

Sadna eshte si shpirt bashke me alekun

Submitted by Tungu (not verified) on

Pse paska akoma budallenj qe te shohin keto model filmash ?
Eshte turp te humbasesh kohen me kete nivel te viteve 1945-1955 te ketije botkuptimi qe kemi patur edhe ne ne vendin tone.
Por, sot jemi me 2016.
Eshte ofendim per ne te zgjatemi me kete lloj niveli.

Submitted by anna (not verified) on

Je shum e bukur sadna

Submitted by orimara (not verified) on

te dua shum shpirt o shirt ....

Submitted by Rajmonda (not verified) on

sara Khan per mua eshte e bukur

Submitted by florina ysa (not verified) on

Sadna je shume e bukuur si yll je beautiful. A do na bosh ndonje ffim mo???

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.