Fotolajm/Nisma # raporton se kjo është fatura që lëshohet nga lokali i deputetit socialist

Postuar në 04 Shtator, 2015 13:53

"Ndihme! Mbreme isha ne Peze, tek nje lokal qe mendohet se per disa vite ka sherbyer si shtepi per Kryeministrin. Po te shikoni NIPT-in ne QKR do shikoni se ne pronesi te kujt eshte lokali. Ne lokal kishte gati 500 kliente, perfshi edhe deputetin perkates te PS apo shume funksionare te tjere publik. Tani kam nevoje per ndihmen tuaj per te kuptuar a eshte tatimore kjo fature?! Une nuk besoj se Kryeministri yne te kete dy standarde: nje per deputetet e tij dhe nje per hallexhinjte qe perpiqen te mbijetojne permes biznesit te vogel. (Nuk po merrem me mashtrimin tjeter qe 30% e fatures eshte nje produkt misterioz – km event)” thuhet në denoncimin e "Nisma #"

Comments

Submitted by elpiniqi (not verified) on

kjo km event duhet te jete per eventet kryeministrore

Submitted by I3VI5 (not verified) on

Mire qe na sqarojn kto gazetaret. Eshte numer Nipt-i fallco apo si eshte puna?

Se ajo "km event" ska aspak rendesi. Mund ti quajne si te duan artikujt / sherbimet, mjaftojne qe ti hedhin n'fature dhe t'paguajn tvsh-n.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.